Kabel-HEX-V2HEX-V2 je nástupce propojovacího kabelu HEX-CAN, který byl na trhu od roku 2004. Vozidla modelového roku 2017 a dále budou postupně přecházet na jiný typ navazování komunikace, který právě řeší nový HEX-V2. Mimo to HEX-V2 samozřejmě zvládá starší komunikační linku K1/K2, i novější CAN a UDS. Nový HEX-V2 komunikuje mnohem rychleji, což uživatel jasně pozná již při prvním spojení s vozem. Zcela nově byl zpracován design hlavy kabelu. Dvě rohové LED diody jsou vidět prakticky z jakéhokoliv úhlu pohledu na HEX-V2 a informují uživatele o stavu komunikace. Novinkou je také výměnný USB kabel, který lze nyní velmi pohodlně oddělit. Kabel je zajištěn šroubem a je tak k hlavě připojen velmi pevně. Pro automobilové nadšence je připravena varianta HX-V2 pro použití na omezenemém počtu automobilů. Toto se rozpoznává podle VIN vozidla a HEX-V2 může tak být nakonfigurován pro 3 VIN, 10 VIN nebo neomezeně VIN. Samozřejmostí je možnost dokoupení ze 3 VIN na 10 VIN a z 10 VIN na neomezeně VIN.

 

HEX-V2 lze zakoupit v našich autodignostických sadách VCDS Max, VCDS Standard, VCDS Standard 10 VIN a VCDS Standard 3 VIN

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení