VIS online

Kód: 96
1 052,70 Kč 870 Kč bez DPH
Skladem

Online databáze diagnostických postupů pro vozidla koncernu Volkswagen, Audi, Seat a Škoda

Detailní informace

Zboží zasíláme následující pracovní den
Zboží zasíláme následující pracovní den
100% originál Ross-tech
100% originál Ross-tech
Několikrát do roka aktualizace
Několikrát do roka aktualizace

Detailní popis produktu

VIS (Vag Info Systém) je online databáze diagnostických postupů pro vozidla koncernu Volkswagen, Audi, Seat a Škoda. Pro většinu řídících jednotek jsou zde zpracovány návody pro kódování, přizpůsobení, základní nastavení a nastavení konfigurací. U motorových jednotek jsou popsány kontrolní postupy, například kontrola snímače hmotnosti nasávaného vzduchu nebo snímačů pedálů apod. Uživatel se tak snadno dozví např. správné otestování plnícího tlaku, nastavení servisních intervalů nebo přizpůsobení klíčků k zapalování. Dále VIS obsahuje také databázi kódování řídících jednotek vozidel skupiny Volkswagen, včetně kryptovaných kódování řídících jednotek ABS: Mark60 EC1, ABS8.2 front ESP8.2i, ESP9.0 front, EV_Brake1UDSContiMK100IPB, ESP_MK25A_XT. Stačí zadat VIN vozidla a objednací číslo řídící jednotky plus její adresu a ihned je vypočten kód pro Vaši jednotku. V současné verzi diagnostické příručky VIS je přesně 1717 rozdílných diagnostických postupů pro celý koncern VW!!!

VIS online lze prohlížet z Vašeho standardního internetového prohlížeče a nebo si ve Vašem uživatelském účtu můžete stáhnout speciální prohlížeč přímo pro VIS online, který se například vždy po spuštění automaticky přihlásí do databáze. Tento prohlížeč je také součástí instalačních balíčku PROFI a MAX.

 VIS online lze objednat přímo na stránkách www.vis4vag.com. Platba je možná online, takže svůj VIS máte ihned.

 

OBJEDNAT online

 

Bez zakoupení licence funguje databáze VIS v DEMO režimu, kde jsou číslice nahrazeny znakem X a slouží pro přehled funkcí a pokrytí vozidel a jednotek. Každý uživatel má povoleno sledovat 40 unikátních postupů na jeden kalendářní den.

přehled postupů: Diagnostická příručka VIS